İNSAN KAYNAKLARI
İŞ OLANAKLARI

Grubumuz, eleman istihdamına yönelik gereksinimlerini Grubumuzun web adresinde, seçkin gazete, dergi gibi basın yayım organlarında ve işe yerleştirme hizmeti sağlayan internet tabanlı portallarda çıkan ilanlar ile duyurmaktadır.

Şahinler Holding'de merkezden koordine edilen bir İnsan Kaynakları Yönetimi yapılanması mevcut olup, birçok firmamızın kendi insan kaynakları yapılanmaları mevcuttur. Holding Merkez İnsan Kaynakları Yönetimi şirketlerimize yol göstermek adına araştırmalar yapmakta, projeler geliştirmekte, eğitim programları düzenlemekte, raporlama işlemlerini gerçekleştirme ve personel alım sürecini yönetmektedir.

Mevcut insan kaynakları yapımız itibariyle, insan kaynakları organizasyonu olan firmalarımız kendi başvuru havuzlarını oluşturmakla birlikte; merkezi bir başvuru havuzu Holding Merkez İnsan kaynakları Yönetimi tarafından oluşturulmaktadır. Adaylarımız Grubumuza ulaşmak istediklerinde aşağıdaki yolu izleyebileceklerdir;

- Ticari portallar üzerinden başvuru; Şahinler Holding Grubu olarak çalıştığımız 2 ana ticari portal bulunmaktadır. Aşağıdaki linklerden bu portallardaki Şahinler Holding sayfasına ulaşılabilir ve güncel ilanlara ulaşabilirsiniz.

kariyer.net

yenibiris.com yenibiris.com başvuru formuna erişmek için tıklayınız.

- Aşağıdaki linkten Grubumuz için genel başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru formuna erişmek için lütfen tıklayınız.

Site Haritası / Gizlilik / Kullanım Şartları
© Copyright 2010 Şahinler Holding