KEMAL ŞAHİN
Yönetim Kurulu Başkanı

HÜSEYİN ERGİN
Danışma Kurulu Üyesi

1961 doğumlu İ.Ü. İktisat Fakültesi mezunudur. 5,5 yıl Maliye Bakanlığı Maliye Teftiş Kurulu’nda Maliye Müfettişi olarak görev yapmıştır. 7 yıl süresince uluslararası bir denetim şirketinde vergi bölümü müdürü olarak yerli ve yabancı şirketlere danışmanlık servisi vermiştir. 1995 yılından itibaren Sigma Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’nin kurucu ortağı olarak vergi danışmanlığı hizmetlerini sürdürmektedir. Finansal kuruluşlar ve Menkul Kıymet Gelirlerinin vergilendirilmesi hususunda uzmandır. Yeminli Mali Müşavir ünvanını haizdir.

JALE TUNÇEL
İcra Kurulu Üyesi

1969 doğumlu, İTÜ Makina Fakültesi ,Tekstil Mühendisliği bölümü mezunudur, sonrasında ise 2015 yılında başladığı İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Bursa Rekor Dokuma’da üretim mühendisliği ile başlayan iş hayatına İstanbul’da hazırgiyim konfeksiyon üretim firmaları olan Rova Tekstil ve Esin Tekstil ile devam etmiştir. Şahinler Grubuna 1991 yılında Ünimoda firmasında Planlama Birimi’ndeki görevi ile başlamıştır, daha sonra 1992 yılından itibaren Bilkont Dış Ticaret firmasında 5 yıl kumaş üretim birimindeki yöneticiliği sonrasında, 10 yıl Bilkont Dış Ticaret Ticari Birimler Genel Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Bu süreçte dokuma, örgü kumaş boya ve kimyasallarında ithalat, ihracat ve üretim operasyonlarının yanında Çin ve Mısır ofislerinin açılışını da gerçekleştirmiştir. 2007-2017 yılları arasında Şahinler Holding Yönetim Kurulu Üyeliği görevi yapmıştır. Halen Şahinler Holding İcra Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir. Gönüllü olarak faaliyette bulunduğu sivil toplum örgütü görevlerini İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nde Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Moda Akademisi’nde Yönetim Kurulu Başkanı olarak 2010 yılından beri sürdürmektedir.

ŞEFİKA ÖZCAN TOKDEMİR
İcra Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, İktisat Bölümü mezunudur. Sonrasında ise aynı fakültede İktisat Yüksek Lisansını tamamlamıştır.  Almanya’da Goethe Institut’ta Almanca eğitimi almıştır.  İş hayatına 1998 yılında Şahinler Holding’de, Mali İşler Departmanı’nda başlamış olup,  daha sonra 12 yıl boyunca Denetim Müdürlüğü yapmıştır. Şuan ise görevine Şahinler Holding Mali İşler ve Muhasebeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. SMMM olan Şefika Özcan Tokdemir, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

AYŞE ÇAKIR
İcra Kurulu Üyesi

1984 doğumlu, Uludağ Üniversitesi, Almanca Öğretmenliği bölümü mezunudur. 2010 yılında Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. İş hayatına Gefco Uluslararası Lojistik firmasında İthalat & İhracat bölümünde çalışmaya başlayarak girmiştir. Daha sonra 2007 yılında Şahinler Holding İç Denetim Departmanı’nda Denetim Uzman Yardımcısı görevi ile çalışmaya başlamış olup, daha sonra Şahinler Holding Finans Departmanı’nda iki yıl süre ile çeşitli görevlerde bulunmuştur.2010-2013 yılları arasında Şahinler Etopya projesinde, Proje Yöneticisi olarak Etopya’da görev yapmıştır. Etopya projesinin akabinde Şahinler Holding’deki görevine İç Kontrol Departman Yöneticisi olarak dört yıl süreyle görev yapmıştır. 2019 yılı Temmuz ayı itibari ile Avrupa Serbest Bölgesi Genel Müdür Yardımcısı ve Şahinler Holding İcra Kurulu Üyesi olarak görevini yürütmektedir. Aynı zamanda, 2016 yılından beri Şahinler Vakfı Başkan Vekili görevini gönüllü olarak sürdürmektedir. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

ERHAN AYDIN
İcra Kurulu Üyesi

1976 doğumlu olan Erhan Aydın, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Marmara Üniversitesi Muhasebe-Finansman alanında yüksek lisans (MBA) yapmıştır. Mesleki kariyerine 1998 yılında T. Garanti Bankası A.Ş.’de Müfettiş olarak başlamıştır. 2007 yılında Teftiş Kurulu’ndan ayrıldıktan sonra 2013 yılına kadar Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.’de finans yöneticiliği yapmıştır. Bu tarihten itibaren reel sektöre geçmiş, inşaat ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarda Hazine ve Mali İşler Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. 2018 yılı sonu itibariyle Şahinler Grubuna katılmış olup, halihazırda Finans Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir. Sermaye Piyasası İleri Düzey ile Türev Araçlar Lisanslarına sahiptir. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanı bulunmaktadır.