KEMAL ŞAHİN
Yönetim Kurulu Başkanı

HÜSEYİN ERGİN
Yönetim Kurulu Üyesi

1961 doğumlu İ.Ü. İktisat Fakültesi mezunudur. 5,5 yıl Maliye Bakanlığı Maliye Teftiş Kurulu’nda Maliye Müfettişi olarak görev yapmıştır. 7 yıl süresince uluslararası bir denetim şirketinde vergi bölümü müdürü olarak yerli ve yabancı şirketlere danışmanlık servisi vermiştir. 1995 yılından itibaren Sigma Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’nin kurucu ortağı olarak vergi danışmanlığı hizmetlerini sürdürmektedir. Finansal kuruluşlar ve Menkul Kıymet Gelirlerinin vergilendirilmesi hususunda uzmandır. Yeminli Mali Müşavir ünvanını haizdir.

AKIN ŞAHİN
Yönetim Kurulu Üyesi

1985 Doğumlu, California üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliği alanı mezunudur ( 2008). İş hayatına Şahinler Holding’e bağlı Adessa firmasında başlamış olup, yine Şahinler Holding’e bağlı Vestino firmasında Genel Müdürlük yapmıştır. Şuan görevine Şahinler Holding finans, yurtdışı firmalar ve cateringten sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda lisanslı futbol oyuncusu olan Akın Şahin, Almanya’nın en önemli gençlik örgütü TD – Plattform’un da üyesidir. Almanca ve İngilizce bilmektedir.

DENİZ ŞAHİN
Yönetim Kurulu Ve İcra Kurulu Üyesi

1988 Doğumlu, Manchester Üniversitesi İşletme – Muhasebe ve Finans Uzmanlık Alanı mezunudur (2009). Sonrasında ise Maastricht Üniversitesi Uluslararası Finans Master’nı tamamlamıştır (2012). İş hayatına lisans eğitimi ile master eğitimi arasında Şahinler Holding’in İç Denetim Departmanı’nda başlamış olup, sonrasında Holding’e bağlı Megasaray Club Belek’te Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdürlük yapmıştır. Şuan görevine Şahinler Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve turizmden sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Fenerbahçe Kongre Üyesidir. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

ERHAN AYDIN
İcra Kurulu Üyesi

1976 doğumlu olan Erhan Aydın, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Marmara Üniversitesi Muhasebe-Finansman alanında yüksek lisans (MBA) yapmıştır. Mesleki kariyerine 1998 yılında T. Garanti Bankası A.Ş.’de Müfettiş olarak başlamıştır. 2007 yılında Teftiş Kurulu’ndan ayrıldıktan sonra 2013 yılına kadar Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.’de finans yöneticiliği yapmıştır. Bu tarihten itibaren reel sektöre geçmiş, inşaat ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarda Hazine ve Mali İşler Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. 2018 yılı sonu itibariyle Şahinler Grubuna katılmış olup, halihazırda Finans Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir. Sermaye Piyasası İleri Düzey ile Türev Araçlar Lisanslarına sahiptir. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanı bulunmaktadır.

TURGUT BAKIR
İcra Kurulu Üyesi

1961 yılında Zonguldak’ta doğdu. Ankara Kurtuluş Lisesini bitirdikten sonra yükseköğrenim için 1979 yılında Almanya’ya gitti. Yabancı dil eğitimi, staj ve üniversiteye hazırlık döneminden sonra Almanya’nın Mönchengladbach kentinde tekstil mühendisliği bölümünden mezun oldu. Managements Training eğitimi ve Türk Henkel Kimyevi Maddeler Sanayi stajı ile birlikte 1986 yılında Türkiye’ye döndü.1989 yılında Sanko Santral Konfeksiyon şirketinin ceket üretim bölümünün kuruluşunda bulundu. Aynı dönemde Almanya’da Saarlaendische Bekleidungswerke’de sanayi tipi takım elbise üretimi eğitimi aldı.1993 yılında Şahinler Holding’de Modavizyon Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Edirne fabrikasını kurmak üzere göreve başlamıştır. Halen Modavizyon’da Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. Bu süre içerisinde Şahinler Holding’e bağlı Edirne Modavizyon, Avrupa Serbest Bölgesi ve Ürdün’deki konfeksiyon fabrikalarının kuruluşunda yönetici olarak görev yapmıştır. Ayrıca Edirne Sanayici ve İşadamları Derneği’nde Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Turgut Bakır, İngilizce ve iyi derecede Almanca bilmektedir.

ŞEFİKA ÖZCAN TOKDEMİR
İcra Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, İktisat Bölümü mezunudur. Sonrasında ise aynı fakültede İktisat Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Almanya’da Goethe Institut’ta Almanca eğitimi almıştır. İş hayatına 1998 yılında Şahinler Holding’de, Mali İşler Departmanı’nda başlamış olup, daha sonra 12 yıl boyunca Denetim Müdürlüğü yapmıştır. Şuan ise görevine Şahinler Holding Mali İşler ve Muhasebeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. SMMM olan Şefika Özcan Tokdemir, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

TARKAN DEĞİRMENCİ
İcra Kurulu Üyesi

1975 doğumlu, Atatürk Üniversitesi, İktisat bölümü mezunudur. 1997 yılında Şahinler Holding Modavizyon Edirne Firması Muhasebe bölümünde çalışma hayatına başlamış olup, çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra 2004 yılında Avrupa Serbest Bölgesi Kurucu ve İşleticisi A.Ş.’nde Mali İşler Müdürü olarak atanmıştır. 2014-2019 yılları arasında Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış olup, 2019 yılından bu yana Genel Müdür olarak, 2024 yılı itibari ile de Şahinler Holding İcra Kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir.